Трубопровід
Трубопровід Shutterstock

Російські хакери атакували найбільший трубопровід США, у країні оголосили надзвичайний стан

  Читайте по-русски
  Довелося перекрити трубопровід на дистанції майже 9 тис. км

  Росія стоїть за кібератакою на один з найбільших трубопровідних операторів США Colonial Pipeline Company. Про це інформує низка знаних американських ЗМІ з посиланням на власні джерела – CNN, NBC News, Bloomberg і The Washington Post.

  Злочинне угруповання DarkSide, яке не раз підозрювали у співпраці з Кремлем, проникло в мережу газогону та отримало майже 100 гігабайтів даних. Після цього заблокували деякі комп'ютери та сервери, зажадавши викупу. У разі невиплати – пригрозили витоком інформації.

  DarkSide зазвичай націлений на країни, які не говорять по-російськи. Щоби стримати кібератаку, енергетичній компанії довелося перекрити трубопровід на дистанції майже 9 тис. км.

  Уряд США оголосив надзвичайний стан, щоб уникнути перебоїв з постачання палива. Влада може відмовитися від безлічі вимог, що регулюють склад бензину, і навіть використовувати американські кораблі для перевезення палива та інших вантажів між портами США.

  Довідка. Трубопровід Colonial Pipeline забезпечує транспортування 2,5 млн барелів палива щодня – це 45% від усіх поставок дизелю, бензину та авіакеросину на східному узбережжі США. Тож транспортування палива було припинено 18 штатами.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні в Аравійському морі крейсер США затримав російське судно зі зброєю.

  Попередній матеріал
  В Україні менше 3 тисяч нових випадків COVID-19, одужали – 9 тисяч людей
  Наступний матеріал
  В Індії у людей, які перехворіли на COVID-19, виявляють рідкісний "чорний грибок"
  Loading...