Міноборони Росії розмістить в Арктиці 10 військових аеродромів – ЗМІ

  Такі заходи заплановані з метою зміцнення російської присутності в північних широтах

  Міністерство оборони РФ має намір побудувати і реконструювати в Арктиці десять аеродромів з метою зміцнення російської присутності в північних широтах. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російські ЗМІ.

  "В Арктиці Спецбуд Росії зводить об'єкти військової інфраструктури на шести островах", – поінформував представник міністерства.

  За його словами, у 2016 році у віддалені військові гарнізони планується доставити понад 100 тис. т матеріальних засобів для більш ніж 150 пунктів – маяків, островів, військових частин. "Північне завезення сплановане таким чином, щоб, у першу чергу ефективно використовуючи період сприятливих метеоумов, доставити вантажі у найскладніші для доставки і розвантаження пункти", – зазначило джерело.

  Як стало відомо, крім матеріальних засобів для військовослужбовців для забезпечення будівництва в Арктику буде доставлено понад 190 тис. т будівельно-монтажних та інертних матеріалів – плити аеродромні, цемент, метал, труби, арматура, а також техніка. Наразі проводиться не тільки завезення в арктичну зону необхідного, а й вивезення сміття.

  Зазначається, що міноборони РФ продовжить розміщення своїх підрозділів в Арктиці на період до 2020 року. На сьогодні для забезпечення більш ніж 20 тис. військовослужбовців, їхніх сімей і цивільних, які працюють на об'єктах міноборони в районах Крайньої Півночі, Сибіру і Далекого Сходу, споруджують та активно розвивають інфраструктурні об'єкти.

  Нагадаємо, 4 травня цьогоріч Росія почала масштабні військові навчання в Арктиці за участі чеченських підрозділів. 

  Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року Росія подала в ООН заявку на розширення своїх володінь у Північному Льодовитому океані.

  Попередній матеріал
  Луценко знайшов спосіб боротьби з "бурштиновою мафією"
  Наступний матеріал
  Різке загострення в зоні АТО: за добу бойовики обстріляли позиції ЗСУ майже 100 разів

  Росія почала масштабні військові навчання в Арктиці

  Візит патріарха Кирила до Антарктиди викликав шквал жартів у соцмережах

  Росія подала заявку в ООН на розширення своїх арктичних кордонів

  Путін нарощує військову присутність в Арктиці