Росіяни звели нову військову базу на кордоні з Україною

За попередньою інформацією, до міста прибули 240 військових

Нову військову базу за півсотні кілометрів від українського кордону зводить Росія. У Клинцях, Брянська область, росіяни розбили тимчасовий військовий табір. Зараз туди прибувають війська та техніка мотострілецької дивізії з Єкатеринбурга.

Як стало відомо, нова база стане ще однією ланкою в лінії оборони, яку створює Росія нібито для захисту від сил НАТО.

Як повідомляє Reuters, російське Міноборони офіційно не визнало перекидання військ у Клинці, але чиновник місцевої адміністрації сказав, що місто було обране як місце нової дислокації дивізії і поки туди прибули близько 240 військових.

Крім того, зазначається, що у Клинцях, які знаходяться приблизно за 50 кілометрів від кордону з Україною, були помічені більше десятка великих наметів і стільки ж військових машин у тимчасовому таборі на розчищеному майданчику в лісі, де війська будуть розквартировані на той час, поки не буде готова їх постійна база.

За словами заступника голови адміністрації міста Олега Клетного, війська з мотострілецької дивізії РФ почали прибувати в місто ще 30 травня.

Нагадаємо, нещодавно Москва ініціювала передислокацію 23-ї окремої мотострілецької бригади з Самари до Білгородської області – також поблизу кордону з Україною, та будівництво нової бази в Ростовській області.

Як повідомляв 5.ua раніше, начальник Генерального штабу, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко підтвердив, що Росія будує військову базу на кордоні з Україною.

Попередній матеріал
У Північному морі ВМС Великої Британії перехопили російську субмарину
Наступний матеріал
У справі малазійського літака з'являться матеріали приватного розслідування – ЗМІ

Росія будує військову базу просто в охоронній зоні ЮНЕСКО у Пальмірі – фотодокази

Муженко підтвердив, що Росія будує військову базу на кордоні з Україною

Російські терористи розмістили військову базу в Горлівці