фото свик-тв.рф, Марк Фейгін

Росіяни збираються 10 днів незаконно тримати українського журналіста за гратами

  За рішенням російського суду затриманого напередодні українського журналіста Євгена Агаркова мали вже відправити в Україну. Він мав сплатити штраф і полишити територію РФ.


  Однак Федеральна міграційна служба Росії незаконно утримує кореспондента телеканалу "1+1" Євгена Агаркова у міграційному ізоляторі, повідомляє сайт ТСН. У ФМС заявили, що в кореспондента є 10 днів на оскарження рішення, і протягом цього терміну відпускати його з ізолятора не збираються.

  Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає у суді українську льотчицю Надію Савченко, заявив, що таке утримування незаконне. У рішенні суду немає жодного слова про те, що кореспондент має утримуватись якийсь час в ізоляторі. Крім того, немає у російському законодавстві норм, за якими б Євгена могли не випускати з території закладу ФМС протягом 10 днів. Таким чином, міграційна служба порушує російське законодавство.

  агарков Фейгін

  Фейгін розмістив у своєму мікроблозі відскановане рішення суду, за яким Агаркова вже мали видворити з території РФ. За порадою адвоката, Агарков писатиме заяви на ім'я Федеральної міграційної служби, до керівника МВС у Воронезькій області та на ім'я українського консула. За законом, якщо у журналіста буде бажання, він може подати апеляцію і з території України.

  Нагадаємо, Євгенія Агаркова затримали в готелі, в якому він проживав, і звинуватили в незаконній журналістській діяльності. Він прибув до Воронежа із наміром висвітлювати справу викраденої росіянами української льотчиці Надії Савченко.

  Попередній матеріал
  "5 канал" знову в ефірі – вибухівку не знайшли
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагатиме міжнародного визнання "ДНР" і "ЛНР" терористами
  Теги:
  Loading...