фото nr2.com.ua

Порошенко вимагатиме міжнародного визнання "ДНР" і "ЛНР" терористами

  Визнати так звані Донецьку та Луганські "народні республіки" терористичними організаціями у світі – такі позови готує Україна. Про це написав Президент України Петро Порошенко у своєму Тwitter.


  Таку заяву голова держави під час зустрічі з міністром закордонних справ Нідерландів Франсом Тіммермансом, – повідомила прес-служба Президента. Він передав глибокі співчуття народу Нідерландів у зв’язку з трагедією літака MH-17, і запевнив, що терористи обов'язково потраплять під суд.

  Порошенко запевнив, що за його дорученням уряд робить все можливе для того, щоб розслідування обставин терористичного акту велося під міжнародною егідою ICAO. Він також повідомив, що запросив представників Нідерландів, разом з представниками інших країн, чиї громадяни також загинули, взяти участь у роботі комісії.

  Президент зазначив, що представники ОБСЄ вже знаходяться на місці, але у п'ятницю, незважаючи на обіцянки терористів, їм і далі заважають. "За наявною інформацією, європейські експерти повернулись, але їм знов заважають у роботі, не дають можливості збирати докази, брутально поводяться з тілами загиблих. Ми вважаємо, що ця ситуація є неприпустимою. Ми не допустимо перешкоджання у роботі комісії і того, щоб представники інших країн не мали можливості провести об’єктивне дослідження", – наголосив Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Росіяни збираються 10 днів незаконно тримати українського журналіста за гратами
  Наступний матеріал
  Експерт: установкою "Бук" можуть керувати лише професіонали
  Loading...