Росіяни замінили меморіальну дошку обеліску жертвам Смоленської авіакатастрофи

  Напередодні роковин трагедії - розгорівся польсько-російський скандал. Польський канал TVN-24 повідомляє, що напередодні жалобних заходів - росіяни замінили меморіальну дошку обеліску жертвам Смоленської авіакатастрофи.

  У новому написі - немає згадки щодо причини відвідання Росії польськими посадовцями. Раніше там було вказано, що делегація прямувала на заходи, присвячені 70-й річниці радянського злочину - людиноубивства в катинському лісі офіцерів війська польського. Росіяни пояснили зміну напису тим, що дошку рік тому встановили без попередніх узгоджень, і тим, що вона була польскою мовою.

  Напередодні у російському Смоленську відбулися жалобні заходи. На церемонії були присутні родичі загиблих у катастрофі та дружина чинного глави Польщі Анна Коморовська.

  10 квітня 2010-го року біля Смоленська зазнав катастрофи літак Ту-154, яким польска делегація летіла на вшановування пам`яті розстріляних у Катині польських офіцерів. Загинули всі 96 людей, які перебували на борту. Зокрема тодішній президент Польщі Лех Качинський, його дружина, високопосадовці.

  Попередній матеріал
  Польща вшановує жертв смоленської авіакатастрофи
  Наступний матеріал
  Комарницького утримують в одному з київських СІЗО
  Теги:
  Loading...