Польща вшановує жертв смоленської авіакатастрофи

  Офіційні заходи із вшанування жертв Смоленської авіактастрофи, у якій рік тому загинула державна делегація, проводять сьогодні у Польщі.
  О 7 годині за місцевим часом - в аеропорту Окенче, звідки вилетів до Росії президентський борт, відбулося богослужіння. На ньому були присутні лише родичі загиблих. О 8:41 - це час катастрофи - у країні запанувала хвилинна тиша. О 10:30 - розпочалася церемонія  ушанування на варшавському цвинтарі Повонзки. На ній були присутні родичі загиблих та державне керівництво.

  Броніслав Коморовський, президент Польщі: "Минув рік відтоді, коли для багатьох нас, багатьох з присутніх тут, світ кардинально змінився. Минув рік від катастрофи на Смоленському летовищі, де дорогою на заходи в Катині - загинуло дев"яносто шість наших співвітчизників, і пан Президент Лех Качинський зокрема. Минув рік, і можна оцінити масштаб трагедії і болю, який пережив народ Польщі. Треба також бачити дев"яносто шість драм, які зачепили родини жертв катастрофи під Смоленськом".

  Офіційні заходи - проігнорував брат загиблого глави держави - Ярослав Качинський. Він взяв участь у мітингу біля президенського палацу. Там зібралися представники опозиційної партії Право і справедливість. Очікується, що на акцію протесту проти дій російських чиновників, які розслідують справу про катастрофу, зберуться понад 60 тисяч людей. Біля президентського палацу вони покладуть квіти і запалять свічки.

  Попередній матеріал
  Новий землетрус в районі аварійної японської АЕС "Фукусіма-1"
  Наступний матеріал
  Росіяни замінили меморіальну дошку обеліску жертвам Смоленської авіакатастрофи
  Теги: