Boeing
Boeing Вікіпедія

Росія завертає літаки компаній, які відмовилися від польотів над Білоруссю

  Читайте по-русски
  Літакам Austrian Airlines та Air France заборонили вхід у російський авіапростір в обхід Білорусі

  Росія не дозволила ввійти у свій повітряний простір літаку авіакомпанії Austrian Airlines, яка відмовилася від польотів над територією Білорусі. Про це повідомив УНІАН.

  Згідно з коментарем австрійського перевізника, влада РФ не схвалила новий маршрут австрійського авіаперевізника, тому рейс Відень – Москва був скасований.

  Низка європейський авіакомпаній відмовилися від польотів над Білоруссю після рекомендацій EASA уникати маршрутів над територією країни.

  Також рейс Париж – Москва в обхід Білорусі скасувала французька Air France.

  За повідомленнями російських ЗМІ, формально авіасполучення між Росією та Францією не відновлене через пандемію, хоча вантажопасажирські, або "вивізні" рейси виконуються. Кожен з таких рейсів має узгоджуватися з російською владою.

  В Air France підтвердили, що рейс був скасований з "технічних причин" через обхід Білорусі, для чого був потрібен новий дозвіл від влади РФ на захід у російський повітряний простір.

  Напередодні Москва попередила, що завертатиме всі літаки, які прямуватимуть до Росії в обхід Білорусі.

  Нагадаємо, 23 травня в Мінську примусово посадили пасажирський літак Ryanair. Потому з літака зняли й затримали білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу. Світова спільнота, ЄС та НАТО назвали такі дії державним тероризмом і вимагають від Лукашенка звільнити політв'язня. У зв'язку з інцидентом Україна припиняє пряме авіаційне сполучення з Республікою Білорусь. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів у вівторок, 25 травня.

  Крім того, свій простір для білоруських авіаперевізників закрили Польща, Словаччина, Литва та Франція.

   

   

  Попередній матеріал
  В Індії понад 10 мільйонів осіб постраждали від циклону "Яас"
  Наступний матеріал
  Учасник боїв за Дебальцеве: стало відомо ім'я воїна, вбитого російським снайпером
  Loading...