joinfo.ua

Росія розмістить на заході країни гарнізон у 10 тис. військових – Шойгу

  Такою стала реакція Москви на плани НАТО щодо розміщення нових батальйонів в Естонії, Латвії, Литві та Польщі.

  Росія має намір розмістити 10 тисяч військових на заході країни. Про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу 29 червня в Москві, передає "Радіо Свобода".

  За його словами, "військово-політична ситуація на західних кордонах Росії залишається нестабільною". Крім того, він додав, що США та інші члени НАТО продовжують "збільшувати свій військовий потенціал у сусідніх із Росією країнах".

  Йдеться про плани НАТО щодо розміщення нових батальйонів в Естонії, Латвії, Литві та Польщі. Таке рішення в Альянсі ухвалили, щоб зменшити в Польщі та країнах Балтії побоювання, пов’язані з анексією Росією Кримського півострова України в 2014 році, а також підтримкою з боку Москви сепаратистів на сході України.

  Кремль вважає ці плани, а також розгортання системи протиракетної оборони у Східній Європі прямою загрозою національній безпеці Росії.

  Як повідомлялося раніше, старший науковий співробітник Атлантичної Ради Ян Бжезинський вважає, що для НАТО Росія представляє більшу загрозу, ніж ІДІЛ.

  Нагадаємо, 22 червня керівник ІО Дмитро Тимчук заявив, що терористи "ДНР" активно обговорюють питання створення на території тимчасово окупованих територій двох військових баз РФ.

  Попередній матеріал
  ЄС: жодних компромісів для Британії у свободі пересування
  Наступний матеріал
  У Києві жорстоко застрелили молодого чоловіка – поліція встановила особу загиблого

  Для НАТО Росія представляє більшу загрозу ніж ІДІЛ – Бжезинський

  Гройсман в інтерв'ю Associated Press: "Росія має негайно вивести війська та своїх бойовиків з території Донбасу"

  Росіяни в СЦКК вимагають інформацію про маршрути місії ОБСЄ на Донбасі

  Бойовики обговорюють розгортання 2 російських військових баз в "ДНР" - Тимчук