flickr.com

Для НАТО Росія представляє більшу загрозу ніж ІДІЛ – Бжезинський

  Європейському союзі не всі були проти надання летальної зброї Україні і це необхідно було зробити попри заперечення Німеччини і Франції

  Для НАТО Росія представляє більшу загрозу ніж ІДІЛ, тому необхідно було надати летальне озброєння Україні і Грузії. Про це під час слухань у Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин заявив старший науковий співробітник Атлантичної Ради Ян Бжезинський, передає "Голос Америки".

  Так, відповідаючи на питання, що є більшою загрозою для НАТО - Росія чи ісламський тероризм, Бжезинський відповів: "Без жодних питань, це Росія".

  "Росія накопичила сили на східних кордонах Альянсу, вона демонструє агресію на рівні держави проти держави, вона вторглася у дві країни за останні 10 років – Грузію і Україну", - пояснив він.

  Бжезинський висловив переконання, що надання летальної зброї Україні і Грузії не лише не спровокувало б ескалацію, а, навпаки, знизило б напруженя між Росією і НАТО. З іншого боку, це ускладнило би для Росії військове планування і збільшило б ризики для Росії в разі подальшої агресії.

  Він повідомив, що у Європейському союзі не всі були проти надання летальної зброї Україні і це необхідно було зробити попри заперечення Німеччини і Франції.

  Попередній матеріал
  Шотландія прагне лишитись у складі ЄС попри підсумки референдуму - міністр
  Наступний матеріал
  Масове отруєння в Ізмаїлі: до лікарів звернулось 617 осіб
  Теги:
  Loading...

  У Bellingcat назвали дату оприлюднення пдсумкового звіту у справі збитого лайнера MH17

  Нові витки ескалації між НАТО і Росією можуть призвести до війни - німецький урядовець

  Порошенко і Обама зустрінуться на саміті НАТО

  Комісія Україна-НАТО у Варшаві затвердить комплексний пакет допомоги Києву – представник Альянсу