Фото wikipedia.org

Росія пригрозила Франції санкціями за розрив контракту на поставку "Містралів"

  У Росії нагадали Франції про серйозні штрафні санкції за відмову поставити універсальний вертольотоносець типу “Містраль”.


  Як пише “Интерфакс”, за підрахунками експертів сума штрафів та неустойок може досягти трьох мільярдів євро. Нагадаємо, сума контракту склала 1,2 мільярда євро.

  Про призупинення контракту на будівництво та продаж Росії “Містралів” напередодні заявив президент Франції Франсуа Олланд.

  Перший корабель “Владивосток” пмав бути поставлений до Росії в жовтні 2014 року, а другий - “Севастополь” - повинен був поповнити Чорноморський флот у Криму в 2015 році.

  Між тим, заступник міністра оборони РФ Юрій Борисов заявив, що Міноборони Росії не бачить особливої трагедії в можливій відмові французької сторони від виконання контракту на поставку “Містралів”.

  "Міністерство оборони не бачить в цьому особливої ​​трагедії, хоча, звичайно, це неприємно і додає певної напруженості у взаємодію з французькими партнерами, але відмова від цього контракту не буде для нас трагедією в плані переозброєння та реалізації держпрограми озброєння", - заявив Борисов.
  Попередній матеріал
  Президент ліквідував 20 комітетів та робочих груп
  Наступний матеріал
  На Донеччині стався вибух у шахті, один гірник загинув, доля ще двох - невідома
  Loading...