bazaza.net

Президент ліквідував 20 комітетів та робочих груп

  Президент України Петро Порошенко ліквідував низку консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, створених його попередниками.


  Відповідний указ від 2 вересня опубліковано на сайті глави держави, передає "Інтерфакс-Україна".

  Згідно з документом, ліквідовують Комітети з економічних реформ і з питань реформування правоохоронних органів; Координаційний комітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу; Координаційну раду з питань підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України. Таке саме рішення ухвалено й щодо міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів; міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення законодавчого регулювання у сфері боротьби з порушеннями бюджетного законодавства.

  Також ліквідовано Організаційний комітет з підготовки й проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав-учасників СНД; Раду експертів з питань українсько-російських відносин; Раду з питань виставкової діяльності; Раду регіонів.

  Те саме стосується робочих груп з опрацювання питань, пов'язаних з оптимізацією системи центральних органів виконавчої влади; з опрацювання пропозицій щодо вдосконалення залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги; з питань реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні; з питань реформування кримінального судочинства.

  Крім того, президент ліквідував робочі групи з питань розвитку взаємодії України з Митним союзом Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації; з посилення взаємодії України з Республікою Польща на період головування Республіки Польща в Європейському Союзі; по створенню нових маршрутів постачань енергоресурсів через територію України з Азербайджанської Республіки; з питань спорудження Меморіалу пам'яті жертв голодоморів в Україні; з питань удосконалення законодавства про вибори.

  Указ набуває чинності від дня публікації.
  Попередній матеріал
  Рада збирається на закрите засідання, під стінами будівлі - мітинг
  Наступний матеріал
  Росія пригрозила Франції санкціями за розрив контракту на поставку "Містралів"
  Loading...