Росія продає 70% нової зброї сирійській владі

  Росія продає 70 відсотків нової зброї сирійській владі. Такі дані оприлюднив Стокгольмський міжнародний інститут вивчення проблем миру.

  Серед закупівель - бойові броньовані машини, танки, артилерійські системи, штурмові гелікоптери, винищувачі, бомбардувальники, військові кораблі та ракетні комплекси. Кремль інформацію підтвердив, але заявив, що російську зброю сирійські урядові війська проти опозиції не використовують. Велика Британія та Франція ж не вірять цій заяви й звертатимуться до Організації об`єднаних націй з вимогою зняти ембарго на постачання зброї повстанцям. Лондон та Париж хочуть продавати її прибічникам сирійської опозиції, щоби компенсувати перевагу проурядових сил. ООН же закликає міжнародну спільноту не починати перегони в озброєнні й виробити мирне рішення конфлікту.

  Лахдар Брахімі, спецпосланець ООН у Сирії: "Поки я не бачу серйозного прогресу у сирійському питанні. Росія, Сполучені штати, Франція та всі інші країни мають домовитися між собою та дійти єдиної конкретної позиції. Лише так можна вирішити цей конфлікт".

  Попередній матеріал
  Міжнародний джазовий фестиваль "Єдність" відбувся у Театрі оперети [відео]
  Наступний матеріал
  Ватикан напередодні інтронізації Папи Римського [відео]
  Теги:
  Loading...