Росія не братиме участі у "гонці озброєнь", а виготовлятиме зброю "у відповідь" - Путін

  Президент Росії Володимир Путін заявляє, що РФ не буде втягуватися в нову гонку озброєнь, а нова зброя створюється як "відповідна міра".


  Про це він сказав на нараді "Про розробку проекту державної програми озброєння на 2016-2025 роки", передає УНІАН.

  "Іноді створюється враження, я щойно про це сказав, що декому хочеться розкрутити нову гонку озброєнь. Ми в цю гонку втягуватися, звичайно, не будемо, просто абсолютно виключено - ми будемо виходити з реальних прогнозів розвитку", - заявив російський президент, говорячи про обсяги фінансування цієї програми.

  За його словами, керівництво РФ виходитиме виключно з реалій, можливостей і не завищуватиме військові витрати.

  "Ми говорили багато разів, але дуже б хотілося, щоб не було зайвих істерик потім, коли ці рішення будуть остаточно прийняті і почнуть реалізовуватися. Хочу наголосити, що все, що ми робимо, - це тільки заходи у відповідь", - наголосив він.

  Путін пояснив, що насамперед йдеться про створення раціональної номенклатури ударних засобів, включаючи і гарантоване вирішення завдання ядерного стримування, про переозброєння стратегічної і дальньої авіації, продовження формування системи повітряно-космічної оборони.

  Він зазначив, що вже найближчими роками необхідно забезпечити проривний розвиток усіх компонентів високоточної зброї, створити уніфіковані зразки озброєння і техніки засобів загального призначення, а для військово-морського флоту - кораблі нових проектів, універсальні за озброєнням, системами керування і зв'язку.
  Попередній матеріал
  У Чернігові прощались із загиблим на Донбасі танкістом
  Наступний матеріал
  Кияни закликали чехів не прислужувати агресору