5.ua

Росія наперед схвалює результати кримського референдуму

  Приєднання Криму до Росії обговорили під час засідання Державної думи російські депутати. Всі парламентарії, які виступили на сесії, підтримали анексію українського півострова.

  Питання відповідності такого кроку міжнародному законодавству Держдума не розглядає. Російські депутати стверджують, що у мешканців Криму, начебто, є право за результатами референдуму приєднати український півострів до Федерації. Парламентарії Держдуми також заявили, що Москва, незважаючи на протести західних країн, результати такого волевиявлення в будь-якому випадку визнають.

  Сергій Миронов, лідер партії «Справєдлівая Россія»: «Після референдуму депутати Держдуми швидко проголосують за приєднання Криму до Росії. З цим жодних проблем не буде, в цьому питанні ми одностайні».

  МЗС Росії також вважає рішення парламенту Криму абсолютно правомірним. У повідомленні на їхньому сайті йдеться, що «Російська федерація буде повною мірою поважати результати вільного волевиявлення народів Криму в ході референдуму, на який, як відомо, запрошені спостерігачі від ОБСЄ і по двосторонній лінії». Обґрунтовуючи законність такого рішення, російські дипломати посилаються на рішення Міжнародного суду стосовно Косово.

  Нагадаємо, що місія спостерігачів ОБСЄ здійснила уже 3 спроби проїхати до Криму для оцінки ситуації на півострові, але їх туди не пропустили озброєні прихильники об’єднання з Росією. Попри це, спостерігачі продовжать роботу в Україні.

  Попередній матеріал
  Кримський євроактивіст втік до Києва через погрози
  Наступний матеріал
  Міліція затримала кількох колишніх «беркутів» у Вінниці
  Теги:
  Loading...