5.ua

Міліція затримала кількох колишніх «беркутів» у Вінниці

  Слідчим відділом прокуратури Вінницької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України за фактом грубого порушення громадського порядку, пов’язаного з опором працівникам міліції.

  Як повідомили у слідчому відділі прокуратури Вінницької області, в ніч на 11 березня правоохоронці разом із членами громадської організації «Народної самооборони» у м. Вінниці, патрулюючи вулиці міста, зупинили автомобіль, який рухався з порушенням ПДР.
  Як з’ясувалось чоловіки, що знаходились у цій автівці перебували у явному нетверезому стані, вели себе зухвало та агресивно, ображали представників «Народної самооборони» та навіть побили одного з них. Крім того, один з правопорушників, який згодом намагався втекти з місця події, застосував травматичну зброю.
  Встановлено, що зловмисниками є працівники колишнього спецпідрозділу «Беркут», які на той час не перебували при виконані службових обов’язків. На цей час, порушники порядку затримані.
  З метою забезпечення повного, всебічного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні створено групу слідчих. Хід досудового розслідування контролюється керівництвом прокуратури Вінницької області.

  Попередній матеріал
  Росія наперед схвалює результати кримського референдуму
  Наступний матеріал
  Мінагрополітики: російське вторгнення зриває посівну кампанію в Криму
  Теги:
  Loading...