5.ua

Росія і Франція де домовились про подальшу долю Асада

  Росія та Франція не змогли узгодити текст резолюції щодо ситуації у Сирії. Це визнали міністри закордонних справ обох країн під час прес-конференції у Москві.

   

  Чільник французького зовнішньополітичного відомства, Лоран Фабіус, прилетів до російської столиці спеціально, щоб обговорити сирійське питання. Після перемовин він і міністр закордонних справ Росії, Сергій Лавров, заявили – Париж і Москва спільно вимагатимуть знищення арсеналу хімічної зброї, яким володіє Дамаск, але не знайшли консенсусу щодо можливих наслідків для сирійської влади у разі затягування цього процесу. Франція закликає Раду безпеки Організації об’єднаних націй ухвалити жорстку резолюцію, яка передбачала би покарання режиму президента Башара Асада у випадку порушення термінів утилізації отруйних речовин. Росія не хоче включати до документа жодних згадок про санкції.

  Лоран Фабіус, міністр закордонних справ Франції: «Оцінка Францією цієї ситуації відрізняється від висновків російської влади. Ми вважаємо, що у застосуванні хімічної зброї винен режим Асада та вимагаємо покарання для нього. Кількість зарину, що був використаний 21-го серпня біля Дамаска, цілі атаки та обладнання, за допомогою якого його доставили до району ураження – переконливо доводять це». 

  Попередній матеріал
  Екс-чільника ДАІ зобов'язали ходити на допити до прокуратури
  Наступний матеріал
  Прем’єр Італії пишається підйомом «Коста Конкордії» [відео]
  Теги:
  Loading...