5.ua

Росія готова провести переговори з Україною в Мінську

    МЗС Росії пропонує 14 березня провести зустріч щодо ситуації в Україні на рівня заступників міністрів закордонних справ краї СНД.

  ЯК повідомила прес-служба російського МЗС, вони "з жалем сприйняли коментарі представників МЗС України, які з‘явилися у ЗМІ, що російська сторона нібито відмовилась обговорювати ситуацію в Україні".

  "МЗС Росії нотою від 11 березня поінформував Виконавчий комітет СНД про свою згоду на цю зустріч 14 березня в Мінську. Хочемо підтвердити, що ми були і залишаємося готові до її проведення. Справа за українською стороною, яка в ноті свого МЗС заявила, що така зустріч для неї неприйнятна", - заявили російські дипломати.

  Нагадаємо, за ініціативою української сторони 11 березня у Мінську відбулося позачергове засідання Ради постійних повноважних представників при статутних та інших органах СНД під головуванням України.

  Після обговорення країни-учасниці не дійшли згоди щодо проведення ініційованого Україною позачергового засідання Ради міністрів закордонних справ СНД 12 березня 2014 року в місті Києві.

  Фото: r-u.org.ua

  Попередній матеріал
  Українська влада готова до загальнонаціонального діалогу для розширення повноважень Криму
  Наступний матеріал
  Канада готова надати Україні 220 млн. доларів фінансової допомоги
  Теги:
  Loading...