5.ua

Українська влада готова до загальнонаціонального діалогу для розширення повноважень Криму

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що українська влада готова до загальнонаціонального діалогу для розширення повноважень Автономної Республіки Крим – «в українському парламенті конституційним шляхом».

  На цьому він наголосив під час засідання Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку в четвер, 13 березня, повідомляє Урядовий портал.

  «Крим був, є і буде невід’ємною частиною України. Ми ніколи не визнаємо штучно організованого і фальсифікованого так званого референдуму», - заявив Арсеній Яценюк.

   Український Уряд, як наголосив Прем’єр-міністр, відданий тому, аби виконати всі міжнародні зобов’язання: «Ми дотримуємося всіх двосторонніх та багатосторонніх угод, які Україна підписала і ратифікувала».

  Як підкреслив Глава Уряду, українська влада буде захищати й відстоювати кожну меншину в Україні: «Ми захищатимемо кожного громадянина України».

  «Ми керуємося принципом української Конституції. Єдина мова, окрім української, яка згадана в статті 10 Конституції України, - це російська», - зазначив він.

  Арсеній Яценюк наголосив, що Уряд України готовий до відкритого діалогу: «Ми простягнули Росії свою руку, але у відповідь отримали приціл автомата».

  «Проте ми досі віримо, що Росія готова вести переговори і мирним шляхом подолати цей драматичний конфлікт – не лише в наших двосторонніх відносинах, а й у всій Європі», - наголосив Прем’єр-міністр.

  «Ми просимо правди. Історія нас розсудить. І ми маємо шанс створити цю історію. Ми зробимо все можливе, щоб зберегти мир та стабільність і врятувати мою країну», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Кримчани утворять "живий ланцюг" за єдність України
  Наступний матеріал
  Росія готова провести переговори з Україною в Мінську
  Loading...