Росія демонструє, що у неї залишились союзники – зокрема КНДР

  Центральний військовий оркестр міністерства оборони Російської Федерації, один з незмінних учасників парадів на Красній площі в Москві, 28 червня виступив у столиці КНДР на площі імені Кім Ір Сена, куди прибув на запрошення Кім Чен Ина.


  Про цю подію із гордістю та пієтетом повідомляє російська агенція ИТАР-ТАСС. Разом з російськими музикантами в концерті брали участь три корейських військових духових оркестри, в тому числі один жіночий. Росіяни виконали марші "Прощання слов'янки", "Тріумф переможців" та сюїту на тему російських народних пісень.

  Корейські оркестри виконали відомі в КНДР патріотичні твори, в тому числі музику з пісні "Нам ніхто не потрібен, крім Вас", присвяченої нинішньому керівникові КНДР Кім Чен Ину.

  Гастролі російського оркестру триватимуть в КНДР до 3 липня, повідомляє ИТАР-ТАСС. Крім Пхеньяна, художній колектив виступить в місті Вонсан, в провінції Канвондо, на східному узбережжі країни. У загальній складності відбудуться чотири концерти з різними програмами, повідомив співрозмовник. Один концерт пройде спільно з головним оркестром "міністерства народних збройних сил" (тобто оборони ред.) КНДР, що виступало на фестивалі "Амурські хвилі" в Хабаровську. "У Росії добре знають цих талановитих музикантів", – переконують російські журналісти.

  Диригент повідомив, що нинішні гастролі оркестру, який прибув до КНДР на запрошення верховного головнокомандувача цієї країни маршала Кім Чен Ина, "це чисто творча поїздка, не пов'язана з якими-небудь датами або ювілеями". У подарунок для лідера країни музиканти привезли дві керамічні вази з емблемами міністерства оборони РФ.
  Попередній матеріал
  Саакашвілі: Для Путіна мирні переговори - це просто "ширма", він гратиме в цю гру як мінімум до серпня
  Наступний матеріал
  На Луганщині терористи ховають танки у дворах житлових будинків - ЗМІ