Росія блокує резолюцію Радбезу ООН щодо Грузії

  Одночасно Москва - категорично проти резолюції Радбезу ООН. А цей документ передбачає саме відведення російських вояків з території Грузії. Проект резолюції вимагає від Росії - негайного виконання мирного плану, який запропонувала Франція.
  Париж, Лондон і Вашингтон критикують Москву за зрив домовленостей. Представник Грузії при ООН закликав міжнародну спільноту до рішучих дій. А Посол США в організації пообіцяв провести розслідування - якими були причини введення російський військ до Грузії.

  Представник Росії натомість заявляє: не підтримає резолюцію, бо вона викривляє суть домовленостей. А саме - Москва погодилася забрати своїх солдатів лише після того, як до казарм повернуться грузинські вояки.

  Віталій Чуркін, Постпред Росії при ООН: "Призываем всех руководствоваться объективными критериями, а не стремлением обелить инициаторов агрессии. Убеждены, что фокус внимания совета следует сконцентрировать на, повторяю, одобрении московского плана, разработанного президентами России и Франции. Вырывать из московского плана отдельные элементы и интерпретировать их в угоду политической пропаганде - это контрпродукктивный путь".

  Іраклій Аласанія, Постпред Грузії при ООН: "Мародерство, руїни та вбивства стали звичними. Російські військові нападають на різні частини Грузії, через це населення - у постійному напруженні. Люди бояться, що наступним зруйнують саме їхнє місто. І все це заради того, щоби знищити Грузію як незалежну державу".
  Попередній матеріал
  У Києві збирається Світовий Конгрес українців
  Наступний матеріал
  Польща та США підписали угоду щодо розміщення елементів ПРО
  Теги:
  Loading...