Сюжет про Навального з ВВС
Сюжет про Навального з ВВС Кадр із відео ВВС

Родич Навального головує в селі під Києвом – приголомшливе розслідування ВВС

Читайте по-русски
На Київщині журналісти відшукали село, в якому проживає 11 людей на прізвище Навальний

У селі Нове Залісся, що під Києвом, проживають родичі відомого російського опозиціонера Олексія Навального. У дитинстві він приїздив на Київщину чи не щоліта. Про таке йдеться в сюжеті "ВВС Україна".

Наразі в Новому Заліссі проживає 11 людей із прізвищем Навальний. Один із них – Павло – є старостою села.

"Мій дід і його дід були братами. Двоюрідними, чи якими, я не скажу…Тут живе його брат по сусідству зі мною, Олександр", – розповів чоловік.

Староста запевняє: місцеві мешканці підтримують боротьбу Навального з кривавим режимом Путіна і пишаються своїм далеким родичем.

Раніше ж сам опозиціонер розповідав, що вся його рідня з боку батька – з Чорнобиля. Навальний щоліта навідувався сюди, був у Прип’яті. Після катастрофи на ЧАЕС родичів опозиціонера переселили до Нового Залісся.

Деякі місцеві мешканці (переважно літні люди), з якими спілкувалися журналісти, впізнали на світлинах маленького Олексія Навального. Пам'ятають, що той бував у селі.

Сюжет про Навального, ВВС
Сюжет про Навального, ВВСКадр із відео ВВС

В архівах, що їх було вивезено з евакуйованого Залісся, міститься реєстр від 1956 року. В ньому позначений будинок Івана Тарасовича Навального – діда Олексія Навального. У цьому ж будинку зростав і батько російського опозиціонера – Анатолій Навальний. Родина мала господарство: город, корову, курей, поросят.

На місцевому кладовищі є могили рідного дядька Навального – Василя – та його дружини, Марії. Вона, до речі, була заслуженим учителем України, викладала українську мову та літературу.

У селі і досі мешкає двоюрідний брат Навального – Олександр. Він працює далекобійником, а дружина чоловіка Наталя викладає в місцевій школі.

Як повідомляв 5.UA, 17 січня 2021 року Олексій Навальний повернувся до Росії, де його затримали правоохоронці. 2 лютого Московський суд відправив Навального у в'язницю на понад 2 роки

До того російського опозиціонера Навального отруїли. Сталося це 20 серпня торік. Йому стало зле під час польоту з Томська до Москви, пілоти екстрено посадили літак. Вважається, що Олексій Навальний видужав, зокрема, завдяки правильному лікуванню у перші години після отруєння. За півтори доби в комі політика доправили до німецької клініки "Шаріте", де лікували більш як місяць.

Пізніше німецька військова лабораторія встановила: опозиціонера отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новічок", яку виробляє Російська Федерація. Згодом цю інформацію підтвердили ще три світові лабораторії.

Попередній матеріал
Кінець "Медведчук-TV": чому зараз, кому вигідно і що далі – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова
Наступний матеріал
Кремінь припустив, чому деякі "слуги" хочуть змінити мовний закон
Loading...