Роботу знаменитого художника графіті Бенксі продають на аукціоні в Майамі [відео]

  Роботу знаменитого художника графіті Бенксі - продають на аукціоні в Майамі. Причому - разом зі стіною, на якій вона намальована.

  Незвичний лот викликав бурхливі дискусії. Незадовго до того, як його виставили на торгах, малюнок разом зі шматком стіни - зник із британської столиці - Лондона. Графіті з назвою "рабська праця" з`явилося на стіні рік тому, напередодні святкування ювілею королеви Єлизавети Другої. А тиждень тому - на його місці виявили діру.

  Алан Стрікланд, лондонець: "Уся громада дуже переживає, Бенксі подарував цю роботу всім нам. Вона належить нашому кварталу. Таємно поцупити, притягти до Майамі та сподіватися на півмільйона доларів... Це огидно, таке протирічить духу творчості Бенксі".

  Місцева влада - з`ясувала, що продає роботу - власник будівлі. Тож звернулася до нього з проханням повернути графіті на місце. Однак спілкуватися продавець - не захотів. Тоді з аналогічною скаргою - подалися до керівництва аукціону. Однак і там заявляють усе законно.

  Фредерік Тут, аукціонер: "Ми чули, що в Англії дехто обурюється, мовляв, роботу вкрадено. Але це не так. Графіті намальоване на приватному мурі й належить власнику стіни. Може, публіці це не дуже подобається, але юридично все правильно".

  Аукціон запланований на суботу. Виторгувати - збираються від 500 пятисот до 700 семисот тисяч доларів. Лондонці вважають - якщо торги відбудуться, вони створять небезпечний прецедент. Люди по всьому світу почнуть здирати графіті, щоби продати якомога дорожче.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від найбільшої за півстоліття повені потерпають Греція та острів Сицилія
  Наступний матеріал
  Загроза аварії на Бортницькій станції аерації [відео]
  Теги:
  Loading...