Різдво Христове святкують католики та протестанти усього світу

  Різдво Христове - святкують нині католики та протестанти усього світу. Урочисті богослужіння з цієї нагоди - відбулися у багатьох країнах.

  У Ватикані, в Соборі Святого Петра - рідзвяну месу відслужив Папа Римський Бенедикт 16-й. Перед цим він запалив у вікні свого кабінету традиційну свічку миру. Про необхідність мирно вирішувати усі конфлікти говорив понтифік і у різдвяній проповіді. Він закликав християн - знайти час і місце для Бога у своєму динамічному повсякденному житті. Святковий молебень відслужили і у Віфлеємі - місці народження Ісуса Христа. Щоби взяти у ньому участь до міста прибули тисячі прочан з усього світу.

  Фуад Тувал, патріарх Єрусалимський: "Ми вітаємо усіх прочан на Святій Землі і бажаємо їм та їхнім родинам щасливого Різдва. Ці ж побажання - ми адресуємо і тим, хто святкує народження Христа удома, у родинному колі. Запевняємо усіх християн, особливо тих, хто почувається покинутими і самотніми з вами наші молитви, а наступний рік стане щасливим, і сповненим радощів і процвітання".

  Попередній матеріал
  11 дітей загинули внаслідок аварії у Китаї
  Наступний матеріал
  Надзвичайно теплим виявилося Різдво у Німеччині
  Теги:
  Loading...