5.ua

Різдвяний розпродаж почався у світі [відео]

   

  Покупок майже на два мільярди доларів лише за перший день після Різдва зробили австралійці. Десять відсотків від цієї суми припало на онлайн-крамниці. Щоб придбати найкращі речі у торговельних центрах, люди займали чергу ще з ночі. Коли нарешті потрапляли всередину магазинів, брали все, особливо не дивлячись на ціни. Все одно майже на всі товари в цей день крамниці виставляють величезні знижки.

  Жінка: «Я купила сумку зі знижкою у сімдесят відсотків. Звичайна ціна була півтори сотні доларів. Сьогодні ж за неї просили трохи менше п’ятдесяти».

  У Великій Британії купили товарів на суму вдвічі більшу, ніж в Австралії. До знижок там додалася потужна рекламна кампанія від найвідоміших брендів. Корпорації будь-якими способами намагалися отримати якомога більшу частину від чотирьох мільярдів доларів, витрачених британцями.

  Жасмін Біртлз, експерт з продажів: «Кожен торговельний центр наполегливо переконував покупців: прийдіть саме до нас і витратьте свої гроші тут. Продавці боялися, що через наслідки економічної кризи, бюджет, який виділятимуть люди на подарунки, буде відчутно обмеженим. Тож кожен хотів відірвати від нього якомога більший шматок».

  Покупець: «Я скупилася для всієї нашої великої родини. Прийшла зранку, тож змогла вибирати серед найкращих речей».

  Ще одна хвиля знижок прокотиться західними країнами після Нового року. Менші за масштабом розпродажі триватимуть до кінця січня. Цього сезону компанії взяли до уваги особливості післякризового періоду й зменшують ціни ще на більший відсоток, ніж у попередні роки.

  Олександр Войтко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Хлопчик із Дніпропетровська влаштував концерт для дітей-інвалідів і втілив їхні новорічні мрії [відео]
  Наступний матеріал
  У справі про напад на Тетяну Чорновол будуть допитані депутати Жванія та Княжицький
  Теги:
  Loading...