5.ua

Хлопчик із Дніпропетровська влаштував концерт для дітей-інвалідів і втілив їхні новорічні мрії [відео]

   

  На старенькій «Таврії» разом із батьками приїжджає Борис Хмеловський до інтернату для дітей інвалідів. Разом із дорослими заносить подарунки. У виставі Борис у головній ролі - грає Кая у «Сніговій королеві», співає, та як помічник Діда Мороза роздає дітлахам подарунки.

  Борис Хмеловський, благодійник: «Появилось желание что-то изменить, это очень страшно, когда у детей не только нет родителей, но  здоровья… У них каждый день капля в каплю похож на другой, чтоб разнообразить их жизнь, чтоб им было веселей жить».

  Кілька тижнів тому хлопчик приїздив до інтернату та просив вихованців написати листи до Діда Мороза. Тепер втілює їхні побажання.

  Перша дитина: «Мне он принес на пульте управления машинку».

  Друга дитина: «На этом плакате – я вмести с Тимати, моя мечта спеть вместе с ним…над кроватью повешу себе на стенку».

  Третя дитина: «Мені Кримінальний кодекс України. Прокурором хочу стати».

  Щоб зібрати стільки подарунків Борис розмістив оголошення у соціальних мережах.

  Борис Хмеловський, благодійник: «Без этих людей у нас бы ничего не получилось…потому что мы сами не богатые люди, просто захотелось помогать…конечно, каждый может этим заниматься, главное – поверить и захотіть».

  Алла Хмеловська, мати Бориса Хмеловського: «Откликнулось очень много людей, покупались индивидуальные подарки, то есть, у каждого ребенка, то есть, у каждого ребенка был индивидуальный дед мороз, были перечисления денежных средств…была физическая помощь, волонтеры, которые собирали подарки по городу помогали… было больше ста человек».

  Благодійністю хлопчик займається уже три роки. У свої чотири дізнався про діток з особливими потребами, а в шість – організував перший концерт у школі і за виручені гроші купив взуття для вихованців інтернату. Наступний візит із концертом та гостинцями для вихованців інтернату запланував на свято Масляної.

   Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, «5 канал»

   

   

  Попередній матеріал
  Дайджест міжнародних новин за 26 грудня
  Наступний матеріал
  Різдвяний розпродаж почався у світі [відео]
  Теги:
  Loading...