Рекорд на аукціоні у США

  Рекорд на аукціоні у США. Знамениту картину "Крик" норвезького митця Едварда Мунка продали з молотка за майже 120 мільйонів доларів.
  Це найбільша сума, яку коли-небудь платили за художнє полотно. Попереднім рекордсменом була картина Пікассо вона коштувала 106 мільйонів. Співробітники акуціонного дому "Сотбіс" пишаються вдалим продажем. Адже вторгувати за "Крик" планували у півтора рази менше. Ім`я покупця не розголошують. А продавець полотна його власник, норвезький мільйонер Петер Олсен. Картину він отримав у спадок від батька, який дружив з автором роботи. За словами продавця, за одержані гроші він побудує музей, центр мистецтв та готель у себе на батьківщині.

  Девід Норман, віце-президент аукціонного дому "Sotheby's": "Я працюю тут вже понад три десятки років, і можу хочу сказати, що це найбільш хвилююча мить у моєму житті. Схоже було у 2004-му, коли ми продали першу картину за 100 мільйонів доларів, але зараз - ми побили усі існуючі рекорди".

  Тобіас Мейєр, аукціонер: "Я здійснив мрію усіх аукціонерів світу, завдяки вражаючій роботі команди нашого аукціонного дому. Це надзвичайно щасливий момент".
  Попередній матеріал
  На одного політичного супротивника менше стало в Обами
  Наступний матеріал
  Основна версїя теракту в Дніпропетровську поки не визначена
  Теги: