На одного політичного супротивника менше стало в Обами

  На одного політичного супротивника менше стало у Барака Обами. Кандидат у президенти від республіканців, екс-спікер палати представників Ньют Гінгріч офіційно завершив свою президентську кампанію.
  Політик  прийняв таке рішення після програшу на праймеріз у штаті Делавер. Там інший кандидат-республіканець, Мітт Ромні - зміг набрати удвічі більше голосів. У інших штатах Гінгріч також не зміг піднятися  вище третього місця на внутрішньопартійних виборах. Полишаючи передвиборчі перегони Гінгріч стримано привітав свого більш популярного однопартійця і розкритикував Обаму. Нагадаю, президентські вибори у США відбудуться у листопаді цього року.

  Ньют Гінгріч, екс-кандидат у президенти США: "Я призупиняю свою передвиборчу кампанію, але не припиняю бути американцем, і закликаю співгромадян зробити правильний вибір. Мене часом запитають: чи достатньо консервативну політику провадитиме Мітт Ромні. Моя відповідь проста: ви ж порівнюєте його з Бараком Обамою! А він найбільш радикальний  президент у історії Сполучених Штатів".
  Попередній матеріал
  Мера Лондона обирають сьогодні мешканці британської столиці
  Наступний матеріал
  Рекорд на аукціоні у США
  Теги: