Фото politics.gearlive.com

Рейтинг Обами продовжує падати

  Рейтинги президента США Барака Обами продовжують падати і досягли нового мінімуму.


  Як свідчать результати опитування, проведеного спільно Washіngton Post та телеканалом ABC News, за перші три місяці 2014 року рейтинг Обами зменшився із 46 до 41%, що є рекордно низьким показником.

  Як повідомляє DW, 42% опитаних схвально оцінюють економічну політику президента, ще 37% підтримують реформу медичного страхування.

  Однак політика Обами щодо вирішення кризи в Україні знайшла підтримку лише у 34% американців.

  Нагадаємо, у кінці березня рейтинг Обами оцінювала компанія GfK, яка також визнала рекордно низьку популярність дій президента серед американців. Тоді відзначалося, що 57% опитаних не схвалюють дії Обами щодо України, а половина респондентів бажає посилення санкцій проти Росії.

  Низькі рейтинги довіри до Обами можуть негативно відбитися на позиціях Демократичної партії на виборах до Конгресу, що намічені на осінь, відмічає AFP.

  Республіканська партія зараз має більшість у Палаті представників, однак на майбутніх виборах вона розраховує отримати більшість і в Конгресі. Як відмічають експерти, визначальним чинником стане явка виборців, адже зазвичай вона є нижчою, ніж на президентських виборах.
  Попередній матеріал
  Львів змагається за отримання титулу "Місто літератури ЮНЕСКО"
  Наступний матеріал
  Прокуратура підозрює шістьох правоохоронців у підробці документів проти "Автомайдану"
  Теги:
  Loading...