Львів змагається за отримання титулу "Місто літератури ЮНЕСКО"

  Львівська міська рада та Інститут міста спільно із діячами культури та громадськістю підготували заявку на участь міста у конкурсі від ЮНЕСКО. Про це поінформувала прес-служба міської ради Львова.


  Як повідомили у Львівській міськраді, аби отримати можливість взяти участь у конкурсі, заявку міста-претендента повинні підтримати міста, які вже отримали титул "Місто літератури ЮНЕСКО".

  "Подання Львова на цей час схвалили Дублін, Единбург, Норвіч, Мельбурн та Краків", - повідомили у Львовській міській раді.

  "Цього року ми вирішили подати заявку на звання «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», щоби підкреслити особливе його ставлення до книговидання. Перш за все, це надзвичайно важливий культурний аспект розвитку міста. Вже багато років у місті відбувається Форум видавців, і ми хочемо ще більше розвивати українське книгодрукування. Заявка передбачає проведення у місті заходів для популяризації літератури та культурного розвитку міста», – зазначив у коментарі газеті "День" керівник робочої групи з питань формування заявки щодо набуття Львовом статусу "Міста літератури ЮНЕСКО" Олександр Кобзарев.

  Робота над аплікацією тривала з кінця жовтня до кінця березня. Результати конкурсу будуть оголошені у листопаді.
  Попередній матеріал
  ЦВК заблокувала доступ до 14 відділів держреєстру виборців на Донбасі
  Наступний матеріал
  Рейтинг Обами продовжує падати