Реакція людей з різних куточків світу на перемогу Обами

  Перемогу Барака Обами святкують у трьох частинах світу. В Африці, Європі та Азії сотні людей напружено слідкували за перегонами і тепер радісно вітають перемогу свого фаворита. Утім, святкують не лише громадяни США, які опинилися під час виборів за кордоном, але й місцеві жителі. Зокрема у Кенії - країні, де народився батько Барака Обами - влаштують завтра велике національне свято. Нообраного американського президента там вважають своїм земляком.
  Киріл Конквік, Франція: "Для мене Обама уособлює все нове, особливо порівняно із Бушем та Маккейном. Він новий, він чорношкірий і він пропонує реформи. Я думаю, він принесе країні тільки найкраще".

  Махарі, Німеччина: "У мене просто немає слів. Я дуже щасливий і це просто диво. Америка змінюється, а отже зміниться і увесь світ".

  Садік Обама, Кенія: "Ми щасливі, ми святкуємо перемогу нашого брата. Ви бачите, усі радіють. Це прекрасні новини, його перемога просто приголомшлива".

  Ван Гуоченг, Китай: "Обама відновить економіку! Клінтон розвивав її, а Буш - зруйнував. Коли Обама стане президентом, він налагодить покращить економічну ситуацію. Це найважливіше. А тоді вже і ми поїдемо до США".
  Попередній матеріал
  Известие о победе Обамы укрепило доллар
  Наступний матеріал
  США ОБРАЛИ ПРЕЗИДЕНТА
  Теги:
  Loading...