Ралі-марафон "Дакар-2013". 16.01.2012 [відео]

  Заповітна статуетка бедуїна – головний приз найcкладнішого ралі-марафону світу, "Дакар" – все ближче. Позаду в учасників змагань вже десять етапів, а попереду – ще чотири. Останній відрізок перегонів – між аргентинськими містами Кордова і Ла Ріоха.

  Швидка траса з лісовим сектором та багатьма відкритими плато. Покриття – ґрунт та каміння. Такий опис спецділянки у понад триста п’ятдесят кілометрів більше притаманний для класичного ралі. Власне, так і є – саме в цій місцевості і змагаються "класики". Нині ж дистанція віддана на відкуп "дакарівцям". На старт десятого етапу прогнозовано не вийшов тріумфатор марафону дві тисячі одинадцятого року Насер Аль-Аттіа – у його "Баггі" відмовив двигун і "принц Дакару" достроково завершив перегони. Попри проблеми з технікою, для єдиної української команди "Сікст Юкрейн" день вдався. По завершенні етапу Вадим Нестерчук пожартував - мовляв, рахунок в протистоянні машина-команда – 1:1. Авто не хотіло вмикати потрібні передачі, за що пілот зі штурманом відплатили техніці кюветом. 

  Зрештою, звітний день екіпаж Нестерчук-Дем’яненко завершили з двадцять восьмим часом, закріпившись на тридцятій позиції в абсолюті. Лідирує ж у категорії позашляховиків – француз Стефан Петерансель на "Міні". У загальному заліку вантажівок лідерство втримав російський КАМаЗівець Едуард Ніколаєв. На перше місце генеральної класифікації мотоциклістів вийшов чотириразовий тріумфатор "Дакару" - француз Сіріл Депре на КТМ. Ну і все прогнозовано серед квадів – тут перед веде аргентинець Маркос Патронеллі на "Ямаха".

  Попередній матеріал
  "Динамо" віддало в оренду бразильця Раффаеля
  Наступний матеріал
  Бундесбанк поверне частину золотого резерву до Німеччини
  Теги:
  Loading...