Райс приїхала терміново мирити Ізраїль з Палестиною

  Термінове відновлення мирних переговорів між Палестиною та Ізраїлем. З такою метою прибула на Близький Схід держсекретар США Кондоліза Райс.
  У вівторок пані Райс відвідала Західний берег річки Йордан та Ізраїль, де провелеа переговори з лідерами обох сторін. 

  Президент Палестинської Автономії, Махмуд Абабс, назвав свою умову поновлення діалогу з ізраїльтянами. Він вимагає від Ізраїлю припинити військові операції у секторі Ґаза. Попередня тривала від середини минулого тижня до понеділка. За цей час загинули більше сотні мирних палестинців.

  Ізраїль зі свого боку заявляє, що припинить агресію, коли бойовики перестануть обстрілювати його територію. Кондоліза Райс закликає обидві сторони якомога швидше дослухатися до вимог одна одної і поновити мирний діалог.

  Кондоліза Райс, держсекретар США: "Нашої мети досягти і справді нелегко. Адже кінцеві результати перемов повинні привести до створення Палестинської держави, вже наприкінці 2008-го року. Я досі вірю, що це можливо".

  І як стало відомо, у вівторок щонайменше 25 одиниць ізраїльської військової техніки увійшли на палестинську територію. Бойовики зустріли їх обстрілами з мінометів.  Дії Ізраїлю аналітики вже розцінюють як початок нової фази бойових дій.
  Попередній матеріал
  Екс-президента Вірменії Тер-Петросяна можуть заарештувати
  Наступний матеріал
  У Харкові врятували ведмедя від загибелі
  Теги:
  Loading...