У Харкові врятували ведмедя від загибелі

  Операцію «Врятуй ведмедя!» провели у Харкові. Бурого здорованя Льоньку доправили до місцевого зоопарку з Чернігівської області, де його колишній власник знущався зі звіра Через що цієї зими клишоногий не зміг заснути, а відтак міг загинути.
  Десятирічний ведмідь під час переселення відчутно нервував. Певно, не розумів, що люди рятують його від смерті. Цієї зими звір не впав у сплячку, бо голодував. Фермер, у якого ведмідь жив майже від народження, кудись зник. Нині він у розшуку за звинуваченням у жорстокому поводженні з тваринами.

  Олексій Григор’єв, директор харківського зоопарку: "Поставил посреди фермы тесную клетку, в которой он прожил все эти 10 лет, и развлекал себя и компанию. Устраивал собачьи бои с медведем, кормил его живыми кошками, живыми собаками. И медведь отвечал людям тем же. За это время, по свидетельству селян, около десяти рабочих фермы были покалечены медведем".

  У Харкові звіру дали нове ім’я – Льонька. Розповідають, на старе прізвисько Митрофан ведмідь реагував злим гарчанням. Роки цькування далися взнаки - бурий занадто агресивний. Завсідники зоопарку кажуть: цей екземпляр, порівняно з іншими тутешніми ведмедями - зовсім дикий.

  Ірина Чуденцова, відвідувачка: "С ним в лесу мне не хотелось бы встретиться. Хотя, конечно, красивый зверь. Но я как представила себя наедине с ним в лесу – неприятно. Так приятно с ним пообщаться. Через решеточку".

  У новому, просторішому вольєрі клишоногий заспокоївся. З апетитом ум`яв усю заготовлену для нього рибу. Поки розслідується справа щодо його колишнього власника, ведмідь житиме у харківському зоопарку. Згодом його планують віддати в інший звіринець, де бурому красеню підшукають наречену.

  Микола Піддубний, В’ячеслав Кузьменко, 5 канал з Харкова
  Попередній матеріал
  Райс приїхала терміново мирити Ізраїль з Палестиною
  Наступний матеріал
  Німеччина потерпає від снігопадів
  Теги:
  Loading...