Радикальні ісламісти у Сомалі боротимуться з піратами

  Радикальні ісламісти у Сомалі оголосили, що боротимуться з піратами. Щоправда не з усіма, а лише з тими, які захоплюють судна мусульманських країн.
  Представник угруповання Аль-Шахад закликав піратів не захоплювати мусульман у полон, бо це принижує гідність усіх громадян Сомалі.

  Нагадаємо, тиждень тому пірати захопили саудівський танкер з 25-ма членами екіпажу на борту. Сомалійські та кенійські високопосадовці закликали судновласників не вести переговори з морськими розбійниками, а боротися з ними. Урядовці звернули увагу ще на один аспект проблеми - пірати можуть не лише вбивати заручників, а й випускати в море нафту з захоплених танкерів. А це призведе у регіоні до екологічної катастрофи.

  Абдул Кареб Мохамед, член угрупування "Аль-Шахаб": "Ми не терпітимемо піратів, які викорадають мусульманські кораблі у наших водах. Цим вони принижують нас. З Божою поміччю ми боротимемося з ними".

  Авад Ахмед Ашарех, член парламенту: "Світ перебуває у важкому стані, отож це у інтересах усієї планети - боротися з сомалійськими піратами. Це найкращий і єдиний спосіб вирішити проблему. Вони дуже небезпечні для навколишнього середовища, бо можуть потопити танкери з нафтою та промисловими відходами. А це дуже небезпечно для людей та морських мешканців".

  Мозес Ветангула, міністр закордонних справ Кенії: "Головні країни, що ведуть торгівлю - Індія, Малайзія, Китай - ваші судна у небезпеці. Наші найбільші торгівельні партнери - Німеччина, Велика Британія та інші - ваші вантажі у небезпеці. Ми повинні діяти просто зараз, а не чекати до завтра".
  Попередній матеріал
  Снігова буря заблокувала рух на Південному Заході Польщі
  Наступний матеріал
  Голодомор. Історія однієї родини (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...