Будівля "Радіо Свобода" в Празі
Будівля "Радіо Свобода" в Празі Радио Свобода

"Радіо Свобода" і "Настоящее время" вивезуть частину співробітників з Росії

  Читайте по-русски
  З Москви також планують перевезти дорогу техніку

  Російське бюро "Радіо Свобода" та канал "Настоящее время" пропонують частині працівників виїхати з Росії – у травні їх можуть перевезти до Києва та Праги, але остаточне рішення про переїзд співробітники ЗМІ прийматимуть самостійно. Про це повідомила російська служба ВВС з посиланням на джерела.

  "Зараз ведуться переговори з усіма співробітниками, і якщо хтось згоден поїхати, то компанія надає всю необхідну допомогу", – розповів співрозмовник видання.

  Згідно з інформацією джерела видання, наразі не розглядається питання про звільнення працівників, які не погодяться поїхати з Росії. Фрілансерам "Радіо Свобода" з регіонів поки що теж не пропонували виїхати з РФ.

  Також московське бюро служби планує вивезти з Росії дорогу техніку, залишивши її невелику частину.

  У "Радіо Свобода" зазначили, що бюро працюватиме і надалі, аби протистояти атакам Кремля, і незважаючи на його тиск. Президент російської служби Андрій Шарий, який вже працює з Праги, зауважив, що не планує закривати російське бюро, а лише перевести з Росії деякі проєкти, а "деякі співробітники зможуть переїхати з Москви".

  Рішення про вивезення працівників з Росії ЗМІ прийняли через закон про штрафи для іноземних ЗМІ, які працюють на території РФ. Так, через відсутність маркування "іноземний агент" на матеріалах "Радіо Свобода" Роскомнадзор нарахував службі штрафів на суму в понад 70 мільйонів рублів (майже 945 тисяч доларів – ред.).

  Нагадаємо, у квітні російські пропагандистські ЗМІ почали активно поширювати фейк про загибель дитини на окупованій частині Донеччини нібито через обстріл з українського безпілотника.

  Попередній матеріал
  Через рекордну кількість хворих Туреччина посилює карантин
  Наступний матеріал
  "Час покласти край найтривалішій війні Америки": Байден заявив про виведення військ з Афганістану
  Loading...