РадБез ООН розгляне порушення Росією кордонів Грузії

  Рада Безпеки ООН погодилася скликати позачергове засідання на прохання Тбілісі. 21 липня Радбез розглядатиме порушення кордонів Грузії з Росією.
  8 липня чотири російські літаки пролетіли над територією Південної Осетії. Москва вважає, що це було зроблено щоби "охолодити гарячі голови у Тбілісі". І такий крок допоміг не допустити вторгнення у невизнану республіку грузинських військових, які мали звільнити солдатів, затриманих осетинською стороною. 

  Дії Росії Грузія розцінила як неприйнятні і загрозливі. Це стало однією з причин термінового реформування армії. Напередодні грузинський парламент проголосував за збільшення війська до 37 тисяч вояків. Депутати ухвалили законопроект, поданий президентом Саакашвілі. Зросло й фінансування оборонного відомства - майже на третину. Тепер загальна сума коштів, виділених на армію, становитиме майже мільярд доларів США. 

  Тим часом військові розпочали тренування під керівництвом американських солдатів з контингенту НАТО. Запланований вступ Грузії до Альянсу - ще одна причина військових реформ.
  Попередній матеріал
  9 польських туристів травмовані під час ДТП у Румунії
  Наступний матеріал
  Індекс ПФТС продовжує падіння - за 2 дні на 10%
  Теги:
  Loading...