Рада ОБСЄ не змогла узгодити позиції Києва та Москви у збройному конфлікті

  Жодного прогресу не вдалося досягти на переговорах ради ОБСЄ в Токіо. Про це повідомив представник делегації США.


  На засіданні, що триває за закритими дверима, упродовж двох днів обговорювали ситуацію в Україні та намагалися узгодити позиції Києва та Москви. Чільник української делегації – заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця – наполягав на тому, що Росія порушує принципи організації – збереження миру та безпеки. Росія ж традиційно відкидає усі обвинувачення.

  Зараз в Україні перебуває місія ОБСЄ, яка має звітувати про порушення. Восьмеро її членів зникли ще в травні, їх досі не знайшли. Найімовірніше їх викрали терористи – як і представників військової місії ОБСЄ у Слов’янську.

  "Гадаю, якщо розпалити ворожнечу серед войовничих людей, зупинити її буде дуже й дуже складно", – заявив представник США в ОБСЄ Деніел Баєр. Він підкреслив: "Я кажу не про заяви, а про практичну реалізацію. Це не скасовує той факт, що через кордон з Росії до України постійно прибувають найманці та зброя – і ми не бачимо жодних намагань припинити це. Саме цього ми очікуємо від російського уряду – та й не лише ми".

  Попередній матеріал
  Вишеградська четвірка проситиме у ЄС допомоги через втрати від конфлікту з Росією
  Наступний матеріал
  Комбат "Донбасу" впевнений, що російська армія не перетне кордон