Комбат "Донбасу" впевнений, що російська армія не перетне кордон

  Командир добровольчого  батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко закликає не боятися вторгнення колон російської бронетехніки, що зараз знову концентрується поблизу кордону з Україною.


  На його думку, реального повномасштабного військового вторгнення насправді не буде, а це лише психологічний тиск з російської сторони, повідомив він у своєму блозі на Facebook.

  "Колони російської бронетехніки біля кордонів України. Люди – не хвилюйтеся. Це елемент психологічного тиску на нас з вами, елемент примусу до переговорів із терористами, спроба домогтися здачі національних інтересів України", – написав Семенченко.

  "Ніякого вторгнення не буде, тому що інакше, максимум через півроку, агресор буде давати прес-конференції з Північної Кореї – "Ми тут, ми є легітимна влада". Ті танки і банди, які проводять через діри в кордоні, буде знищено ЗСУ, Нацгвардією, добровольчими батальйонами", – запевнив він.

  Командир "Донбасу" також закликав усіх зберігати спокій.

  "Ми – великий народ і не можемо програти, це просто неможливо. Ми вийдемо із цієї війни згуртованими, сильними, ми нарешті відбудемось як держава. Все буде добре. Україна – понад усе!", - резюмував Семенченко.

  Нагадаємо, вчора з'явилась інформація про те, що до кордону з Україною підтягуються російські диверсанти в українській військовій формі.
  Попередній матеріал
  Рада ОБСЄ не змогла узгодити позиції Києва та Москви у збройному конфлікті
  Наступний матеріал
  РНБО: Кремль стягує війська до кордону, а терористи отримують російські танки