Пивний рай: на Октоберфест приїхали майже 6 млн відвідувачів 5 канал

Пивний рай: на Октоберфест приїхали майже 6 млн відвідувачів

Уперше за майже два століття Октоберфест відбувається за безпрецедентних заходів безпеки - через загрозу терактів

Вулиці Мюнхена перетворилися на пивний рай. Стартував щорічний фестиваль Октоберфест - найбільше народне гуляння у світі, передає "5-й канал".

Із самого ранку вулицями міста крокували господарі броварень і пивних яток - усі в національних костюмах. Ходу супроводжували прикрашені квітами візки з пивними бочками. Офіційно фестиваль відкрили чільник міста Дітер Райтер та прем'єр-міністр Баварії Горст Зеєгофер - відкоркували першу бочку пива та скуштували по келиху солодового напою.

"На мою думку, це одне з найкращих свят, які тільки можуть бути. Тому що можна поспілкуватися з людьми, знайти нових знайомих. Усі радісні та щасливі. Що ще треба для свята як не така невимушена й легка атмосфера", - каже прем'єр-міністр Баварії Горст Зеєгофер.

Додамо, вперше за майже два століття Октоберфест відбувається за безпрецедентних заходів безпеки - через загрозу терактів. Територію фестивалю оточили парканом, посилили патрулювання вулиць. Однак ані дощ, ані присутність поліції не заважає любителям пива насолоджуватися святом. Деякі з них займали черги вже о 4 ранку, щоб побачити церемонію відкриття фестивалю.

Незвична на святі й ціна пива - цьогоріч воно рекордно дороге - 10 євро. Попри це, на фестиваль приїхали майже 6 млн відвідувачів. Триватиме Октоберфест 17 днів - до 3 жовтня.

Попередній матеріал
Патріотичний дух: Одесити влаштували мегамарш у вишиванках
Наступний матеріал
День рятівника: як пожежники відзначили своє професійне свято

Що побачив Полторак у солдатській їдальні: харчі для бійців на підлозі, пиво тиловика у холодильнику

У Бельгії з'явиться трикілометровий трубопровід з пивом

Пивоварський пропонує розблокувати транзит російських вантажівок

Блокування російських вантажівок громадськими активістами не суперечить міжнародним угодам – Пивоварський