Пивний круїз Середземним морем

  Пивний круїз на три дні. Любителі пінного напою з різних куточків світу можуть подорожувати Середземним морем і насолоджуються різними сортами улюбленого пива. Круїз триває три дні і три ночі - з Рима до Барселони і назад. На борту справжній пивний рай - сто сортів від сорока броварень світу.

  Пиво на сніданок, обід та вечерю і навіть між прийомами їжі. Таке можливо у триденному круїзі Середземним морем. Без зупинок з Рима до Барселони понад тисяча пасажирів насолоджуються сортами пива з різних країн світу. 37 виробників, більш як сотня різновидів. Пиво тут буквально ллється рікою.

  Джорджіо Чоффі, власник паба у Римі: "Тут можна розважатися від ранку до ночі. Я надовго запам`ятаю цей круїз".

  Здебільшого морська мандрівка об`єднала власників невеличких броварень та пабів з різних куточків світу. Це такий собі бізнес-ланч пивоварів та пивоманів. Вони обмінюються досвідом, дегустують і водночас розважаються.

  Дерек Волш, пивний консультант з Нідерландів: "Деяке пиво справді унікальне. У ньому можна відкрити для себе неповторний аромат і насиченість смаку. Воно не поступається вину, шампанському або віскі".

  Мануель Колонна , один із організаторів круїзу, власник броварні у Римі: "У цьому нетривалому, але водночас божевільному круїзі ми не лише знайомимося одне з одним і обмінюємося досвідом, ми просто відпочиваємо, об`єднані улюбленою справою".

  Римський паб Мануеля Колонни - одного з організаторів морської мандрівки - торік італійці визнали найкращим. Він привіз із собою улюблені сорти пива. Ними поділився не лише з колегами та конкурентами, але й - з імовірними клієнтами. Окрім власників броварень, на борту - і звичайні любителі хмільного.

  Доменіко Лоффіда, пасажир круїзу з Рима: "Дуже шкода, що не усі мої друзі змогли вирушити у круїз. Вони багато втратили. Це не можна порівняти з жодним пивним заходом".

  За три дні і три ночі пивного круїзу треба викласти щонайменше 275 євро. При цьому тіснитися у чотиримісній каюті. Найдорожчий квиток обійдеться у 485 євро в кімнаті на двох. У вартість не входять ексклюзивні дегустації. За них треба доплачувати 20 євро.  

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Новим лідером "Аль-Каїди" став Айман Завахірі
  Наступний матеріал
  Вуличну екскурсію з астрономії вперше провели в Ужгороді [репортаж, відео]
  Теги: