ООН 5.ua

Питання боротьби з міжнародним тероризмом порушили в ООН

В ООН закликали посилити антитерористичні заходи після терактів у столиці Бельгії

Рішуча боротьба з тероризмом та знищення "Ісламської держави". Такою була реакція світу на теракти в Бельгії. Питання боротьби з міжнародним тероризмом порушили в ООН. У генерального секретаря засудили теракти та закликали посилити антитерористичні заходи.

"Генеральний секретар ООН рішуче засуджує терористичні напади в Брюсселі. Він висловлює свої щирі співчуття родинам загиблих. Ці теракти сталися у самому серці Європи. Винні мають бути покарані", - заявив речник генерального секретаря ООН Фархан Хак.

Своє слово сказали й у Вашингтоні. Президент Обама пообіцяв посилити повітряну кампанію проти терористів на Близькому Сході. Аналогічні кроки розглядають й у рамках співробітництва в НАТО.

"Я мав змогу поговорити цим ранком з прем'єр-міністром Бельгії. Світ має об'єднатися, щоб не допускати таких зухвалих терактів. Ніщо не може виправдати вбивства невинних людей. Ми продовжимо обстрілювати позиції "Ісламської держави" і навіть посилимо цю кампанію", - заявив президент США Барак Обама.

Нагадаємо, низка терактів у Брюсселі сталася у вівторок вранці 22 березня. За офіційними даними, загинула 31 людина. У країні оголосили найвищий рівень терористичної загрози. Посилили безпеку і більшість європейських країн. Відповідальність за теракти на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

Попередній матеріал
Депутати "Радикальної партії" написали заяви про вихід з коаліції та готові увійти до нової
Наступний матеріал
Терориста-смертника, який підірвався у Брюсселі, депортували з Туреччини до Нідерландів
Теги:
Loading...

Через теракти у Брюсселі представники радикальних європейських сил можуть прийти до влади - експерт

Міністр охорони здоров'я Бельгії: в брюссельських терактах загинула 31 людина

У Брюсселі схопили підозрюваного у скоєнні терактів в аеропорту – ЗМІ

Українців серед жертв серії вибухів в Брюсселі немає – МЗС

Теракти у Брюсселі: кількість жертв зростає

Росія скористалась трагедією в Брюсселі, щоб знову заявити - без них тероризм не перемогти