фото Mikekomar, Courtney Weaver, Steve Rosenberg, Shaun Walker, Jüri Maloverjan, Glenn Kates

Путінська "гуманітарка" зупинилась за кількадесят кілометрів від українського кордону

  Конвой російських вантажівок з так званою "гуманітарною допомогою" зупинився у полі у Ростовській області неподалік українського кордону.


  Про це у Twitter повідомив кореспондент BBC Стів Розенберг. За словами журналіста, конвой звернув із траси М-4 за поворотом на російський Донецьк.Тож місце стоянки автоколони розташоване приблизно за тридцять кілометрів від території України. Найближчий пункт перетину кордону – "Ізварине", який контролюють проросійські сепаратисти.

  Вранці Розенберг оприлюднив фотографію з шосе, де у напрямку Ростова поруч із білими вантажівками рухалася військова техніка, а журналістка Кортні Уівер зняла платформи із бронемашинами, які рухались позаду "гуманітарної" колони, а Шон Уокер - армійський вертоліт Мі-24, який супроводжував вантажівки.

  конвой_Steve_Rosenberg.jpg
  Згодом інший кореспондент ВВС Юрій Маловерджан оприлюднив фото білих вантажівок на місці їх постою, також журналісти позначили місце, де вони отаборились, на карті. Із неї випливає, що найближчий до них пункт перетину кордону - КПП "Ізварине", який контролюється російськими терористами.   Нагадаємо, Росія проігнорувала попередню домовленість про передачу її вантажу на підконтрольному Україні прикордонному пункті для перевірки Червоним хрестом. Конвой із 262 машин простояв 2 ночі на військовому складі у Воронежі. У Міжнародному комітеті Червоного хреста повідомили, що переговори за участі організації та представників Києва та Москви тривають, але рішення щодо передачі вантажу Україні досі не досягнули.

  Попередній матеріал
  Мовлення в Україні російської редакції Euronews має бути припинено - Нацрада
  Наступний матеріал
  Якщо не буде вторгнення, Україна закінчить АТО до осені - Тарута
  Теги:
  Loading...