фото kp.ua

Мовлення в Україні російської редакції Euronews має бути припинено - Нацрада

  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернеться до провайдерів з вимогою вимкнути російську версію телеканалу Euronews.Про це повідомляє прес-служба Нацради.

  Відомство нагадало, що, відповідно до ліцензійної угоди від 21 жовтня 2010 року між Національною телекомпанією України та французькою компанією Euronews виключне право на трансляцію каналу на будь-якій ретрансляційній системі в Україні належить Національній телекомпанії України.

  "Окремим пунктом цієї угоди визначено, що мовлення російської редакції Euronews має бути припинено", – йдеться у повідомленні.

  Як зазначила перший заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк, російськомовна версія Euronews, до того ж, є продуктом російської редакції і має пропагандистський характер.

  "В умовах інформаційної війни та збройної агресії сусідньої держави вітчизняні провайдери мають розуміти власну відповідальність і діяти в інтересах держави", – зазначила Нацрада.

  Нагадаємо, у липні Нацрада зобов'язала провайдерів вимкнути чотири російські телеканали: "РТР-Планета", "НТВ-Мир", "Россия 24" і "ТВ Центр-Іnternational"
  Попередній матеріал
  До влади Лисичанська звернулись 566 містян, постраждалих від бойових дій
  Наступний матеріал
  Путінська "гуманітарка" зупинилась за кількадесят кілометрів від українського кордону
  Теги:
  Loading...