unian.ua

Путін знову пошкодував про розвал СРСР і похвалив Комуністичну партію   

  Глава Кремля заявив, що ідеї націоналізму є руйнівними і згубними для будь-якої держави

  Президент РФ Володимир Путін вкотре висловив свою симпатію до Радянського Союзу і заявив, що його не обов’язково було розвалювати. Про це він сказав на зустрічі з лідерами парламентських партій, що пройшли до Держдуми, передає УНІАН.

  "Ви знаєте, як я ставлюся до розвалу Радянського Союзу. Зовсім не обов'язково було це робити. Можна було провести перетворення, зокрема демократичного характеру, без цього", - сказав Путін.

  Путін також похвалив Комуністичну партію, зазначивши, що це краще, ніж "руйнівні ідеї націоналізму". "Але хочу звернути вашу увагу на те, що на чолі нашої колишньої вітчизни, СРСР, перебувала комуністична партія. Не якась інша, яка просувала ідеї націоналізму, або інші руйнівні ідеї, які є згубними для будь-якої держави", - підкреслив він.

  Нагадаємо, раніше російський президент не раз ностальгував за СРСР і назвав його розпад найбільшою геополітичною катастрофою людства. За час свого правління в РФ він повернув деякі радянські засоби впливу на людей. Зокрема, в Росії притісняється свобода слова, повернулась каральна психіатрія та покарання за недонесення. Окрім того, нещодавно ЗМІ стало відомо про плани Путіна відродити КДБ.

  Попередній матеріал
  Україна успішно випробувала нову модель керованої ракети – відео
  Наступний матеріал
  В Україні заочно судитимуть двох заступників міністра оборони РФ

  "Колорадські" стрічки в центрі Києва: як примара СРСР опирається здоровому глузду

  Росія почала підготовку до збройної агресії проти України одразу після розпаду СРСР

  Путін хоче відродити КДБ – ЗМІ