Путін заявив про створення "інформаційної бази" терористів та екстремістів

  За словами російського президента, систему створюють в інтересах "законослухняних громадян"

  Президент Росії Володимир Путін анонсував створення в РФ "інформаційної системи біометричних обліків" терористів і екстремістів для забезпечення інтересів "законослухняних громадян". Про це він заявив на засіданні Військово-промислової комісії, передає УНІАН.

  "Ще один пункт порядку денного стосується створення федеральної інформаційної системи біометричних обліків і оперативно-розшукових даних. Вона буде створена з використанням програмних засобів та інформаційних продуктів вітчизняного виробництва і прискорить проведення багатьох процедур, наприклад, прикордонного контролю, що, звичайно ж, в інтересах наших громадян, насамперед, звичайно, законослухняних громадян, маю на увазі", - зазначив Путін.

  За словами Путіна, за допомогою такої системи можна буде швидко ідентифікувати тих, хто намагався або намагається порушити закон.

  Крім того, повідомляється, що на основі системи буде створена інформаційна обліково-пошукова база даних, а також банк облікової інформації щодо людей, які брали участь у терористичній і екстремістської діяльності.

  За словами російського президента, це допоможе оперативніше виявляти злочинців та терористів, а отже, ефективніше забезпечувати громадський порядок, протистояти злочинності, забезпечувати безпеку громадян.

  Нагадаємо, 24 червня Держдума РФ схвалила репресивні "антитерористичні закони": відтепер "недонесення" – злочин. 

  Попередній матеріал
  У Сирії міжнародна коаліція знищила нафтопереробний завод
  Наступний матеріал
  У Києві автівка екс-мера Омельченка зіткнулася з фурою

  Держдума РФ схвалила репресивні "антитерористичні закони": відтепер "недонесення" – злочин

  Інформаційний "Бастіон": в Україні створили консорціум з протидії російській пропаганді

  Ватажок "ДНР" Захарченко засвітився на пропагандистському відео з обстрілами сил АТО

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських пропагандистів