5.ua

Путін заборонив матюкатись і критикувати СРСР

  Закон, що забороняє використання нецензурної лексики у ЗМІ, кіно та літературі – підписав російський президент Володимир Путін. Авторами законопроекту є партійці з провладної "Єдиної Росії" на чолі зі Станіславом Говорухіним, а також членом Ради федерації Людмилою Боковою.


  Згідно з документом, юридичні особи штрафуватимуться за використання лайки майже на півтори тисячі доларів. Новий закон також дозволяє цензорам відмовити кінофільму у прокаті, якщо у стрічці вживають нецензурні слова. При цьому визначати, що ж є неприйнятною лексикою, мають незалежні експерти – кажуть автори ініціативи.

  На території Росії новий закон набуває чинності вже від 1 липня. А ще заборонили критикувати СРСР за часів Другої світової війни – за таке до в’язниці можуть запроторити на 5 років.

  Заборону поширеної у російському суспільстві ненормативної лексики блогери уже пов’язали із надзвичайним поширення в інтернеті нецензурної кричалки фанів харківського "Металіста".

  Нагадаємо, коротка, але дотепна пісенна характеристика чільника кремлівського режиму вперше була презентована публіці у кінці березня фанатами харківського "Металіста" під час передматчевої ходи містом, і швидко стала чи не найпопулярнішою "кричалкою" українських уболівальників.
  Попередній матеріал
  На державному кордоні вводиться нова відмітка щодо відмови у в’їзді в Україну
  Наступний матеріал
  Глава НБУ розповів, як розподілять кредитні кошти від МВФ