Фото spbdnevnik.ru

Путін вимагає від Євросоюзу змінити Угоду про асоціацію з Україною

  Президент Росії Володимир Путін відправив голові Єврокомісії Жозу Мануелю Баррозу листа, у якому попередив про наслідки для ЄС підписання Угоди про асоціацію з Україною.


  Про це в п'ятницю, 26 вересня, повідомляє Bloomberg.

  За даними видання, Баррозу ще не вирішив, як відповісти на цього листа.

  Як зазначає Financial Times, лист був відправлений ще 17 вересня. У ньому Путін вимагає переглянути економічну частину договору про асоціацію між Україною та ЄС та погрожує, що Росія зробить “негайні і відповідні заходи”, якщо Київ спробує реалізувати угоду.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що такого ж листа отримав і президент України Петро Порошенко.

  Помічник президента Юрій Ушаков підтвердив “Інтерфаксу”, що Путін направляв “лідерам низки країн, у тому числі України і керівництву Єврокомісії” листа, “в яких викладалася наша позиція про можливі наслідки підписаного і ратифікованого угоди про асоціацію України з ЄС”.

  Зазначимо, раніше ЄС вже один раз поступився Росії, відклавши початок реалізації економічної частини угоди, що передбачає поступову лібералізацію двосторонньої торгівлі, з 1 листопада на січень 2016 року. До тих пір ЄС буде в односторонньому порядку надавати Україні преференції, передбачені документом.

  Однак змінити текст угоди на даному етапі вже неможливо, зазначають в ЄС.
  Попередній матеріал
  Українські армреслери вибороли 34 нагороди на чемпіонаті світу
  Наступний матеріал
  Прокуратура перевірить, чи законно отримав землю біля Києва нардеп Мірошниченко
  Теги:
  Loading...