Фото elise.com.ua

Путін сформулює своє ставлення про референдум на Сході України після підведення його підсумків – Пєсков

  Президент Росії Володимир Путін висловить своє ставлення про референдум про статус Донецької та Луганської областей після підведення його підсумків.


  Про це повідомив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, передає "Коммерсантъ".

  Зазначимо, сепаратисти в Донецькій області заявляють, що 89,07% проголосували за визнання самопроголошеної ДНР. У той же час, на Луганщині нібито проголосували за відділення регіону від України 94-98% виборців.

  США і ЄС очікують реакції Росії. Якщо Москва визнає їх результати і це призведе до зриву намічених на 25 травня президентських виборів на Україні, Захід має намір ввести проти РФ економічні санкції.

  Між тим, Пєсков назвав закиди з боку США та ЄС на адресу Росії "абсолютною дурістю".
  "Чому Захід не міг запобігти використанню БТР в Слов'янську і Краматорську і уникнути розстрілу мирних людей? Вони не використовували свій вплив, і їм нічого, а Росія в усьому винна", - заявив він.

  Прес-секретар підкреслив, що погрожуючи Москві новими санкціями, США та ЄС проводять "єзуїтську політику".

  Як повідомлялося, рішення про розширення індивідуальних санкцій проти офіційних осіб РФ глави МЗС країн ЄС можуть ухвалити вже сьогодні. Очікується, що до списку ввійдуть ще 15 громадян Росії, а також 5 компаній, що знаходяться у Криму.

  Експерти вважають, що Кремль не стане з ходу визнавати підсумки референдумів. "Швидше, Росія буде використовувати підсумки голосування в Донбасі як один з важелів переговорів, - пояснив "Ъ" віце-президент "ПИР-Центра" Дмитро Поліканов. - Це не Крим: визнавати результати вчорашніх референдумів Москві не з руки, оскільки незрозуміло, що далі з ними робити ".
  Попередній матеріал
  Рада Європи сьогодні розгляне допомогу Україні і санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Два мільйони жителів Донбасу висловилися щодо приєднання їх регіону до Дніпропетровщини - ЗМІ