Фото thekievtimes.com

Путін попросив сепаратистів перенести намічений на 11 травня референдум

  Президент Росії Володимир Путін закликав "прихильників федералізації" на Сході України перенести референду, який був намічений на 11 травня.

  "Закликаємо представників південного сходу України, прихильників федералізації країни перенести намічений на 11 травня референдум. З тим, щоб створити необхідні умови для цього діалогу", - заявив Путін під час прес-конференції за підсумками зустрічі з головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером.

  Російський президент також заявив, що Москва готова внести свій внесок у врегулювання конфлікту на Україні, в тому числі в рамках женевських переговорів.

  "Хочу підкреслити, що намічені в Києві президентські вибори - саме по собі рух у правильному напрямку, але вони нічого не вирішать, якщо всі громадяни України не будуть розуміти, як будуть гарантовані їх права після проведення цих виборів", - заявив Путін.

  Він також підкреслив, що Москва закликає українську владу "негайно припинити каральну операцію на південному сході країни".

  "Звертаємося з настійною вимогою до київської влади негайно припинити всі військові і каральні операції на південному сході України", - заявив російський лідер, додавши, що "такий спосіб вирішення внутрішньополітичного конфлікту не є надійним шляхом вирішення всіх внутрішньополітичних суперечок, навпаки, тільки посилює розкол".

  Нагадаємо, рануше сьогодні у Держдумі заявили, що не посилатимуть своїх спостерігачів на референдум у Донецькій та Луганській областях.

  У світі вже заявили, що не визнають сепаратистського референдуму, а США назвали його "фальшивим".

  Попередній матеріал
  Ветерани українських спецслужб створили Народний фронт оборони України
  Наступний матеріал
  СБУ підтверджує обмін Губарєва на викрадених терористами офіцерів "Альфи"